SHËTITJE ME VOGËLUSHEN E SAJ/ Olta Boka poston FOTON e veçantë me vajzë e saj dhe duket shumë e lumtur – AlpeGossip
SHËTITJE ME VOGËLUSHEN E SAJ/ Olta Boka poston FOTON e veçantë me vajzë e saj dhe duket shumë e lumtur

SHËTITJE ME VOGËLUSHEN E SAJ/ Olta Boka poston FOTON e veçantë me vajzë e saj dhe duket shumë e lumtur

Një muaj më parë i erdhi fundi pritjes së ëmbël për këngëtaren e njohur Olta Boka. Ajo u bë nënë për herë të parë e një vogëlusheje, të cilën vendosën ta quajnë Gaia. Olta duket se ka filluar shëtitjet e para me vajzën dhe me siguri është mjaft e lumtur. Ajo ka ndarë një foto me karrocën, duke e ruajtur imazhin e vogëlushes akoma. Ajo çfarë vihet re tjetër është se Olta ka ardhur shpejt në formën e duhur dhe duket mjaft mirë vetëm pak javë pas lindjes.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 (@oltabokaofficial) on