Tani do të filloni të imagjinoni NUDO Hatty-n dhe Meghan. Filmi i tyre sapo doli (FOTO) – AlpeGossip
Tani do të filloni të imagjinoni NUDO Hatty-n dhe Meghan. Filmi i tyre sapo doli (FOTO)

Tani do të filloni të imagjinoni NUDO Hatty-n dhe Meghan. Filmi i tyre sapo doli (FOTO)

Na ndajnë pak ditë nga dasma e madhe, por kemi mundësinë t`i shikojmë Harry-n dhe Meghan në pozita të sikletshme. Më saktë mund të shikojmë aktorët që luajnë në rolet e tyre, në filmin
mbi dashurinë e princit dhe Meghan. Filmi është bërë enkas si një dhuratë dasme dhe është transmetuar për herë  të parë në Amerikë dhe Angli mbrëmjen e djeshme.

Në spotin që qarkullon për ne të tjerët, duket momenti i propozimit, ai i natës romantike në shtëpinë sekrete, pastaj disa skena në shtrat ku personazhet janë të zhveshur.

Drejtori i filmit Menhaj Huda ka thënë se njerëzit e Pallatit mbretëror janë të shqetësuar për skenat seksuale.

Ndërkohë që aktorët sidomos Hanley në rolin e Meghan është shprehur e privilegjuar që
luajti këtë personazh.