Detaji që askush nuk e vuri re! Jona Spahiu paska bërë NDRYSHIMIN e madh pas martesës (FOTO) – AlpeGossip
Detaji që askush nuk e vuri re! Jona Spahiu paska bërë NDRYSHIMIN e madh pas martesës (FOTO)

Detaji që askush nuk e vuri re! Jona Spahiu paska bërë NDRYSHIMIN e madh pas martesës (FOTO)

Në fund të muajit qershor, moderatorja e ëmbël Jona Spahiu i dha fund beqarisë në një dasmë madhështore të organizuar në Tiranë.

Ajo kurorëzoi me martesë lidhjen e saj të dashurisë me Frenkli Ymerin dhe tashmë është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

Jona ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaq një çantë dhe një tufë me lule për ditëlindjen e mikeshës së saj. Mirëpo në krahët e çantës vërehen të gdhendura inicialet “J S Y”, që përkthehen Jona Spahiu Ymeri.

 

Mesa duket, pas martesës Jona ka vendosur të mbajë mbiemrin e bashkëshortit! Ndaj ju prezantojmë me zonjën Ymeri!