TRANSFORMOHET SI SHËRBËTORE SEKSI/ Kejsi bëhet bjonde dhe Stresi nuk do ta njohë kur ta shohë (FOTO) – AlpeGossip
TRANSFORMOHET SI SHËRBËTORE SEKSI/ Kejsi bëhet bjonde dhe Stresi nuk do ta njohë kur ta shohë (FOTO)

TRANSFORMOHET SI SHËRBËTORE SEKSI/ Kejsi bëhet bjonde dhe Stresi nuk do ta njohë kur ta shohë (FOTO)

E mërkura ka qenë një ditë feste për Kejsin e cila ka festuar Halloween-in. Ajo ka publikuar disa foto ku tregoi maskimin që realizoi.

Dhe në fakt Kejsi nuk njihet me look-un e ri. Ajo është transformuar në një bjonde tërheqëse, me baluke.

E veshur si një shërbëtore seksi me përparëse, Kejsi duket e mahnitshme ndërsa ne nuk ndalemi së menduari sesa shumë i shkon parukja.

Me siguri që edhe Stresi do të mbetet pa fjalë kur të shohë këto imazhe të reja.