“I KAM SHKAKTUAR DËM TË MADH VETES”/ Eva Murati flet për jetën sentimentale (VIDEO) – AlpeGossip
“I KAM SHKAKTUAR DËM TË MADH VETES”/ Eva Murati flet për jetën sentimentale (VIDEO)

“I KAM SHKAKTUAR DËM TË MADH VETES”/ Eva Murati flet për jetën sentimentale (VIDEO)

Eva Murati është një ndër vajzat më të komentuara në botën e showbizit shqiptar, padyshim pamja e saj e simpatike dhe mënyra e saj e komunikimit me median shpesh herë e kanë në qendër të vëmendjes.

Ditën e sotme, Eva ishte e ftuar në KafeIN me Flavion, ku biseduan për shumë gjëra, ndër to edhe për xhirimet e një filmi të ri në të cilën, moderatorja do të marrë pjesë…

E pyetur nga Flavio nëse thashethemet se së shpejti bukuroshja do të vazhdojë xhirimet për një film të ri, Eva u shpreh se është e vërtetë.
Gjithashtu Eva tregoi për KafeIN se i ka shkaktuar një dëm të madh vetes, duke folur më shumë seç duhet për jetën e saj private para kamerave

KafeIN/ Tema: "Me cilin ekip jeni tifoz-ë/e?", e ftuar Eva Murati

Gepostet von INtv Albania am Mittwoch, 31. Oktober 2018