AFËRDITA KTHEHET NË SHQIPËRI/ Kalon një “natë gocash” me Çiljetën (FOTO) – AlpeGossip
AFËRDITA KTHEHET NË SHQIPËRI/ Kalon një “natë gocash” me Çiljetën (FOTO)

AFËRDITA KTHEHET NË SHQIPËRI/ Kalon një “natë gocash” me Çiljetën (FOTO)

Pas ceremonisë martesore në Miami dhe muajit ekzotik të mjaltit, Afërdita Dreshaj prej disa ditësh, pas një mungese të gjatë është kthyer në Shqipëri.

 Pasi kaloi kohë me familjarët, e porsamartuara takoi mikeshat e saj dhe sigurisht që u ra në mendje të kalonin një natë vajzash bashkë. Fillimisht Dreshaj ka postuar një video të djalit të Çiljetës, Fernandos i cili e udhëzon atë se ku të parkojë. Mesa duket vajzat kanë kaluar mbrëmjen në shtëpinë e Xhilagës.

Pak minuta më vonë Dreshaj postoi një Boomerang, ku shfaqet ajo, Çiljeta dhe dy mikesha të tjera.

“Mbrëmje gocash” shkruan Dreshaj dhe ne nuk rrinim dot pa imagjinuar këtë: