Nuk është më Elvana Gjata “bukuroshja me këmbët e gjata”, kjo tjetra i zuri vendin (FOTO) – AlpeGossip
Nuk është më Elvana Gjata “bukuroshja me këmbët e gjata”, kjo tjetra i zuri vendin (FOTO)

Nuk është më Elvana Gjata “bukuroshja me këmbët e gjata”, kjo tjetra i zuri vendin (FOTO)

Modelja Rosie Huntington – Whiteley ka treguar edhe një herë bukurinë e saj të jashtëzakonshme
Por, në këtë rast në plan të parë vinë këmbët e saj super seksi që ajo i ka treguar në kostum plazhi derisa është në pushime në bregdet.

Rosie, është top – modelja më e njohur e Britanisë, kurse deri me tani ka punuar me disa kompani të njoura të modës si “Burberry”, “Victoria’s Secret” dhe “Marks and Spencer”.

Me këto foto, modelja ka treguar se është, për momentin, më e mira në biznesin e modës.

E në këtë rast binë në sy këmbët e gjata, të cilat bëjnë që ju ta harroni Elvana Gjatën.