Shokon këngëtarja shqiptare: Djema bëni sherr me të dashurat tuaja (FOTO) - AlpeGossip
Shokon këngëtarja shqiptare: Djema bëni sherr me të dashurat tuaja (FOTO)

Shokon këngëtarja shqiptare: Djema bëni sherr me të dashurat tuaja (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e hitit “I got you”, Bebe Rexha ka habitur fansat me postimin e saj të fundit. Shën Valentini po afron dhe Bebe i këshillon djemtë të grinden me të dashurat që mos të harxhojnë para për të blerë dhuratë.

 

“Fillo bëj sherr me të dashurën tani në mënyrë që të mos harxhosh para për ditën e Shën Valentinit”, shkruan Bebe teksa në përshkrimin e fotos së postuar në Instagram tregon çfarë dhurate do ajo.

“Kush do të bëhet Valentini im? Gjithçka dua është një kuti me çokollata dhe trëndafila”, shkruan Bebe.

Me këtë postim këngëtarja ka zbuluar edhe faktin që është single dhe nuk ka dikë në krah.