FANSI E SHAN ME FJALË TË NDYRA/ Rike Roçi fëlliq keq komentuesin: Ja ky është një baba dhe… (FOTO) – AlpeGossip
FANSI E SHAN ME FJALË TË NDYRA/ Rike Roçi fëlliq keq komentuesin: Ja ky është një baba dhe… (FOTO)

FANSI E SHAN ME FJALË TË NDYRA/ Rike Roçi fëlliq keq komentuesin: Ja ky është një baba dhe… (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother ka vendosur të bëjë publik, profilin e një mashkulli që nuk ka lënë gjë pa i thënë nëpër komente, duke përdorur fjalë të ndyra. Bukuroshja nuk ja ka përtuar dhe ka vendosur ta demaskojë publikisht.

“Ja ky është një baba dhe burrë shtëpije që shan në komente me fjalë të ndyra… e shkreta nuse dhe fëmija që kan një kafshë si ky në shtëpi,”– shkruan Rike Roçi bashkëngjitur fotos së publikuar, të djalit në fjalë.
Menjëherë ai ka reaguar duke i dërguar mesazh, që të mbulojë fytyrën e gruas: Edhe fytyrën e nuses duhet ta mbulosh.

Ndërkohë Rikja ja kthen: Buzëqesh se u bëre i famshëm.

“Le mos ja q* robt se na more ftyrën,”– i shkruan përsëri mashkulli në fjalë.

Pra, Rike Roçi e bëri të qartë, se nuk është e lehtë të merresh me të!