ENCA TI JE? Këngëtarja nuk njihet pas këtij ndryshimi (FOTO) – AlpeGossip
ENCA TI JE? Këngëtarja nuk njihet pas këtij ndryshimi (FOTO)

ENCA TI JE? Këngëtarja nuk njihet pas këtij ndryshimi (FOTO)

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura e të komentuara të showbizit dhe e para ndër artistët shqiptarë që ka arritur plot 2 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo është tepër aktive në profilin e saj, ku ka publikuar së fundmi një video ku me siguri s’do ta njihni në pamje të parë.

Enca shfaqet me sytë ngjyrë blu teksa filmon veten dhe pyet fansat nëse duket mirë me pamjen e re.