Poston foto me këmbët hapur dhe i bën qejfin vetes: Ngaqë jam unë duket bukur dhe… – AlpeGossip
Poston foto me këmbët hapur dhe i bën qejfin vetes: Ngaqë jam unë duket bukur dhe…

Poston foto me këmbët hapur dhe i bën qejfin vetes: Ngaqë jam unë duket bukur dhe…

Rozana Radi është këngëtarja për të cilën është e kot të shkruash paragrafe prezantuese pasi të gjithë e njohin artin e saj. Këngëtarja gjithashtu njihet për tipin e saj ironik dhe moskokçarës.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto në “Instagram”

Dhe nuk kishte si të mungonte komenti “thumbues” i shoqes së saj aktores Ana Lika e cila i shkruan: O acaruseeeeeeeee sa bukur paske dal!

Por Rozi duket se nuk e prish terezinë dhe ja kthen po me të njëjtën monedhë: Ngaqë jam unë e bukur duket bukur dhe vendi.