ÇFARË E JOSH TEK NJË MASHKULL? Anjeza Maja befason, përgjigjja që nuk prisni (VIDEO) - AlpeGossip
ÇFARË E JOSH TEK NJË MASHKULL? Anjeza Maja befason, përgjigjja që nuk prisni (VIDEO)

ÇFARË E JOSH TEK NJË MASHKULL? Anjeza Maja befason, përgjigjja që nuk prisni (VIDEO)

Anjeza Maja ishte e ftuara e Ermal Peçit dhe Sara Gjordenit në programin e sotshëm, LIVE në IN Tv, ‘Trokit’. Anjeza duket e pandalshme me projektet, pasi pas ‘Dance with me’ po e shohim edhe me një rubrikë javore ‘E zgjidha’ në ERTv. Moderatorja tregoi se nuk ishte ‘Dance ëith me’ shkaku i largimit nga Top Channel pasi edhe pa mbaruar sezoni i fundit, ajo e kishte marrë këtë vendim. Si i duket sot prezantuesja që morri vendin e saj? A i ndjek? Ermali ftoi Anjezën në betejën e pyetjeve 4 në 6 sekonda, ku përveç të qeshuave e momenteve pikante zbuluam edhe disa preferenca të pa rrëfyera më parë.

anjeza2.jpg

P.sh. a e kishit menduar se atë e joshin duartë tek një mashkull? Çfarë mendoni se do ajo të dëgjoj gjatë funeralit të saj? Kujt i bërtet më shumë? Çfarë bën kur është shumë e stresuar? Merrni të gjitha përgjigjet në videon e mëposhtme.