VËMËNDJE GOCA/ Ja çfarë të vishni kur ju del një plan në minutë të fundit – AlpeGossip
VËMËNDJE GOCA/ Ja çfarë të vishni kur ju del një plan në minutë të fundit

VËMËNDJE GOCA/ Ja çfarë të vishni kur ju del një plan në minutë të fundit

E keni parasysh kur ju telefonojnë momentin e fundit për t’ju thënë “bëhuni gati me urgjencë se do dalim”?! Sigurisht që duhet të shkoni, aq më tepër në evente të rëndësishme, por problemi kryesor është veshja. Nëse në një tjetër situata do ta kishe menduar 1 javë para, tani s’ka kohë. Çfarë të veshim kur dalin plane të minutës së fundit?

1. Një set do t’ju shpëtonte

Një set pantallona + bluzë ju nderon në çdo lloj eventi dhe nuk kërkon asgjë nga koha juaj. Dukeni e veshur, chic dhe jeni gati në kohë.

Ç'të vishni kur ju del një plan në minutë

2. Një fustan që ta kombinoni fiks me këpucët

Nxirrni fustanin e preferuar dhe sandalet që vishni gjithmonë me to.

Ç'të vishni kur ju del një plan në minutë

3. Një fund të lezetshëm + crop top po aq të lezetshëm!

Vendosni dhe aksesorët që mbani gjithmonë dhe asgjë më shumë.

Ç'të vishni kur ju del një plan në minutë

4. Fustan i gjatë mëndafshi + sandalet

Duhet ta keni gjithmonë një të tillë në dollap, është shumë funksional dhe s’të zhgënjen kurrë.

Ç'të vishni kur ju del një plan në minutë

Burimi: Who What Wear