Çiljeta dhe Fernando në kulmin e lumturisë, shikoni çfarë bëjnë në ditët me shi – AlpeGossip
Çiljeta dhe Fernando në kulmin e lumturisë, shikoni çfarë bëjnë në ditët me shi

Çiljeta dhe Fernando në kulmin e lumturisë, shikoni çfarë bëjnë në ditët me shi

Ju ndodh të zgjohemi të mëezitur në ditë me shi, por këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando kanë një ide fantastike për tu zgjuar të lumtur.
Me sa duket një djalë këngëtareje nuk mund t’i qëndrojë larg muzikës.

‘Edhe pse eshte dite me shi neve zgjohemi prap te lumtur , se do muzik ky Fernando edhe kur lan kicat’ shkruan Çiljeta në videon e publikuar ku djali i saj shfaqet duke shijuar në maksimum muzikën në sfond.