KARANTINA E VIP-AVE/ Nga festimi i ditëlindjes së njeriut më të dashur tek gatini i…byrekut (FOTOT) – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Nga festimi i ditëlindjes së njeriut më të dashur tek gatini i…byrekut (FOTOT)

KARANTINA E VIP-AVE/ Nga festimi i ditëlindjes së njeriut më të dashur tek gatini i…byrekut (FOTOT)

Si çdo dite tashmë edhe sot do ju sjellim një pjesë nga karantina e VIP-ave.

Shpresojme që edhe pak ditë na kanë mbetur në karantinë por ata po arrijnë ta kalojnë në mënyra të ndryshme duke u argëtuar dhe relaksuar në kopshtet e shtëpive të tyre.

AlpeNews.al ju sjell disa nga momentet e karantinës të VIP-ave sot.

Ledri Vula e ka kaluar një pjesë të ditës në karantinë duke festuar ditëlindjen e gjyshes së tij.

Besi e ka jaluar një pjesë të kohës në shtëpinë e tij duke luajtur me këmbë me letrën që përdorim për të fshirë duart.

Ami e ka kaluar një pjesë të kohës në kopështin e vilës të saj me babin dhe djalin e saj që luajnë top.

Aurela Hoxha e ka kalur një pjesë të kohës dyke gatuar byrek me duart e saja.

Aylona Musta e ka kaluar një pjesë të kohës duke gatuar supë me perime për darkë.