NËNË PËR HERË TË DYTË/ Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË DYTË/ Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës

NËNË PËR HERË TË DYTË/ Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka është shtatzënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e konfirmoi vetë ajo disa javë më parë, duke ndarë disa foto shumë të bukura në rrjetet sociale.

Ndërkohë, së fundmi, Eliona ka organizuar një festë, në të cilën ka zbuluar gjininë e bebushit, që pritet të sjellë në jetë. E veshur me të bardha, ajo dhe partneri kanë çarë tullumbacin, duke treguar se do të bekohen me një vajzë.
ZOTI na e dyfishoi lumturine, duke e realizuar endrren tone per se dyti. Motra e vogel e Gales po te presim me padurim! Ende nuk na besohet”, ka shkruar aktorja krahas imazheve, në të cilat shfaqet shumë entuziaste me bashkëshortin.