Pa pikë turpi! Dafina Zeqiri “vdesss” për gjoksin e saj, “çmend” rrjetin me këtë VIDEO – AlpeGossip
Pa pikë turpi! Dafina Zeqiri “vdesss” për gjoksin e saj, “çmend” rrjetin me këtë VIDEO

Pa pikë turpi! Dafina Zeqiri “vdesss” për gjoksin e saj, “çmend” rrjetin me këtë VIDEO

As nuk e vret mendjen fare!

Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe njëkohësisht shumë aktive në rrjetet sociale. Prej vitesh Dafina Zeqiri është shpërngulur në Amerikë për të zhvilluar karrierën muzikore dhe shpesh ndan me ndjekësit e saj në Instagram foto nga përditshmëria e saj, ku sigurisht që nuk mund të mungojnë fotot provokuese.

Së fundmi, Dafina ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaqet mjaft seksi, teksa kap gjoksin me duar dhe personi që i bën videon e fokuson të gjithë kamerën aty te gjoksi ku mund të shihen dhe tatuazhet.

Dafina na tregon edhe një herë që ka një simpati të theksuar për gjoksin e saj pasi nuk janë të rralla rastet ku poston foto duke kapur gjoksin me dorë, madje edhe në mes të rrugës.