“PO QAJMË”/ Faqja zyrtare e Eurovisionit çmendet pas Jonida Maliqit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“PO QAJMË”/ Faqja zyrtare e Eurovisionit çmendet pas Jonida Maliqit (FOTO+VIDEO)

“PO QAJMË”/ Faqja zyrtare e Eurovisionit çmendet pas Jonida Maliqit (FOTO+VIDEO)

Votimet janë mbyllur dhe ne jemi duke shpresuar se nata e sotme do jet me fat për Shqipërin. Jonida ka performuar paar disa minutash duke rrënqethur me këngë “Ktheju tokës”.

Pas përfundimit të këngës salla është ngritur duke duartrokitur dhe mbështetur Jonidën. Menjëherë faqa zyrtare ka publikuar këngën duke shkruajtur fjalët më të mira.

“Wow! Vokali i fortë nag Jonida,jemi duke qarë” këto ishin fjalët që na bënë krenar duke shpresuar për fitore.

AlpeNews.al