“JE SHUMË E BUKUR POR GJEJ NDONJË BURRË”/ Greta kthen përgjigjen epike – AlpeGossip
“JE SHUMË E BUKUR POR GJEJ NDONJË BURRË”/ Greta kthen përgjigjen epike

“JE SHUMË E BUKUR POR GJEJ NDONJË BURRË”/ Greta kthen përgjigjen epike

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi ishte e ftuar sot në “E diell”, ku gjatë intervistës tregoi se merr shumë komente si: “Shumë e bukur je, por gjej ndonjë burrë”.

“Këto punë nuk paskan rradhë”, u përgjigj Greta.

“Të gjitha këto kanë kohë dhe është proçes që do ndodhë në jetën e njeriut. E rëndësishme është të arsimohesh, të kulturohesh, të kesh një karrierë të suksesshme, të jesh e zonja e vetes dhe burrin ta zgjedhësh në atë standart”, u shpreh këngëtarja.