NË DITËN E BABAIT/ Elita dhe Zëri i bëjnë Gjikos dedikimin më të ëmbël (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NË DITËN E BABAIT/ Elita dhe Zëri i bëjnë Gjikos dedikimin më të ëmbël (FOTO+VIDEO)

NË DITËN E BABAIT/ Elita dhe Zëri i bëjnë Gjikos dedikimin më të ëmbël (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme, moderatorja Elita Rudi ka uruar publikisht bashkëshortin e  saj për Ditën e Babait. Ajo ka publikuar një video shumë të ëmbël të vogëlushit Zëri dhe pranë saj ka bërë një urim shumë të ndjerë duke falënderuar Gjikon që i ka qëndruar pranë në momentet të vështira.

“Gëzuar ditën e Babait Mbretit të Kështjellës sonë! Faleminderit që ke qëndruar me ne në shtëpi e me ke ndihmuar të mos kem depresion pas lindjes dhe për fëmijën në muajt më të rëndësishëm të jetës së tij. Do të të jemi mirënjohës dhe tani jemi gati për ta d.je.g.ur me muzikën tënde. Unë me Zërin jemi fansat më të mëdhenj të muzikës që është ninulla jonë. Të duam babi më i mirë në botë.”, përfundon Elita.