Gruaja e deputetit del nudo, habit me atë që deklaron (FOTO) – AlpeGossip
Gruaja e deputetit del nudo, habit me atë që deklaron (FOTO)

Gruaja e deputetit del nudo, habit me atë që deklaron (FOTO)

Bashkëshortja e një deputeti ka dalë nudo për t’i dhënë një mesazh rusëve që të shkojnë në votime.

Yulia Dyatlova, gruaja e deputetit rus Aleksandrit Dyatlov ka pozuar nudo krahas disa modeleve, duke mbuluar vetëm pjesët intime.

Megjithatë, ajo tha se bashkëshorti i saj nuk është as xheloz e as nuk është ndjerë i zënë ngushtë nga imazhet e publikuara.

Ajo u shpreh se: “Jashtë të gjitha këto gra janë të ndryshme dhe bëjnë punë të ndryshme – një inxhiniere, një mësuese një studente, një instruktore palestre. Por ne të gjithë duam ta bëjmë botën më të bukur dhe vendin tonë më të mirë dhe donim të tregojmë se të gjithë llojet e njerëzve duhet të jenë të interesuar për të ardhmen”.