PO ÇMENDEMI PAS TYRE/ Vip-et u dashuruan pas këtyre mini çantave dhe ne pas tyre – AlpeGossip
PO ÇMENDEMI PAS TYRE/ Vip-et u dashuruan pas këtyre mini çantave dhe ne pas tyre

PO ÇMENDEMI PAS TYRE/ Vip-et u dashuruan pas këtyre mini çantave dhe ne pas tyre

Klasike, sportive apo plot ngjyra, çantat janë aksesori thelbësor që kthen një veshje në të përkryer dhe gjithë stil.

Çantat e vogla më shumë duken si një aksesor zbukuruese e veshjes se sa një çantë. Nuk mund të mbani shumë gjëra brenda tyre por modelet  unike të tyre i bëjnë të duken super “chic” dhe Instagrami na tregoi se askush nuk po u rezistion dotë.

Pasarelat në javën e modës  na treguan versionet më të bukura dhe cool që do mbizotërojnë në 2019 dhe vip-et nuk i rezistuan dot duke na zbuluar modelet më  must have të garderobës.

Armina Mevlani

Kiara Tito

Kejvina Kthjella

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

Aulona Musta

AlpeNews.al