PAMJET/ Donaldi dhe Beatrix vendosin të flenë krah njëri-tjetrit, në krevat me ta edhe Dj PM – AlpeGossip
PAMJET/ Donaldi dhe Beatrix vendosin të flenë krah njëri-tjetrit, në krevat me ta edhe Dj PM

PAMJET/ Donaldi dhe Beatrix vendosin të flenë krah njëri-tjetrit, në krevat me ta edhe Dj PM

Pas puthjeve romantike që i dhuruan njëri-tjetrit mbrëmjen e djeshme, Beatrix e Donald janë zgjuar mëngjesin e sotëm të përqafuar në krevatin e këtij të fundit.

Por e dini se kush ishte tjetër me ta? Ishte DJ PM, pasi ky i fundit e ndan krevatin së bashku me aktorin e humorit.

Çfarë po ndodh në BB VIP/ Donaldi e Beatrix fusin në

Edhe pse këngëtarja ka shkuar që të qëndrojë pranë Donaldit, Pajtimi e ka vazhduar gjumin e qetë, sikur askush nuk u fut në krevatin e tij.

Gjithashtu Beatrix e Donald përqafoheshin dhe flisnin pa merak, sikur aty nuk ishte Pajtimi.

Ndërkohë kujtojmë se mbrëmë teksa luanin rolin e “nuses” dhe “dhëndrrit” në dasmën e jugut e organizuar në oborrin e shtëpisë më të famshme në Shqipër, ata i dhuruan edhe puthjen e parë njëri-tjetrit.

Çfarë po ndodh në BB VIP/ Donaldi e Beatrix fusin në

Çfarë po ndodh në BB VIP/ Donaldi e Beatrix fusin në

Çfarë po ndodh në BB VIP/ Donaldi e Beatrix fusin në

Çfarë po ndodh në BB VIP/ Donaldi e Beatrix fusin në