TAKIM ROMANTIK APO PUNË? Brad Pitt shihet me një bjonde misterioze dhe… (FOTO) – AlpeGossip
TAKIM ROMANTIK APO PUNË? Brad Pitt shihet me një bjonde misterioze dhe… (FOTO)

TAKIM ROMANTIK APO PUNË? Brad Pitt shihet me një bjonde misterioze dhe… (FOTO)

Ata kanë një mik të përbashkët, kitaristin Flea të grupit të “Red Hot Chili Peppers”.

Por Brad Pitt dhe stilistja e bizhuterive Sat Hari Khalsa, duket qartë që kanë të përbashkët më shumë se aq, teksa rrezatuan nga lumturia, gjatë një eventi së bashku.

Teksa, merrnin pjesë në eventin e bamirësisë për muzikën kontroverse dhe artin, Brad dhe Sat Hari Khalsa, u fotografuan gjithë natën duke buzëqeshur dhe komunikuar me njëri-tjetrin.

Ende nuk dihet nëse erdhën bashkë në event dhe se janë çift, por nuk do të ishte ide e keqe, pasi duket qartë kimia që ekziston mes tyre. Fansat e aktorit tregojnë se është hera e parë që e shohin atë kaq shumë të lumtur dhe urojnë që ata ta shohin mundësinë për të qënë bashkë.

Dhe në këtë mënyrë, Brad mund të hedhë pas krahëve shijen e keqe të divorcit me bashkëshorten e dytë, Angelina Jolie. Momentalisht, ai po përballet në një betejë ligjore me ish-gruan në lidhje me kujdestarinë e 6 fëmijëve.