ME RECIPETA TË VOGLA DHE LODRËN E PREFERUAR PËRKRAH/ Iva Aliko po “çmend” të gjithë meshkujt (FOTO) – AlpeGossip
ME RECIPETA TË VOGLA DHE LODRËN E PREFERUAR PËRKRAH/ Iva Aliko po “çmend” të gjithë meshkujt (FOTO)

ME RECIPETA TË VOGLA DHE LODRËN E PREFERUAR PËRKRAH/ Iva Aliko po “çmend” të gjithë meshkujt (FOTO)

Iva Aliko  u bë e njohur kohë më parë pas deklaratave të saj se ishte e lidhur me një deputet emrin e të cilit nuk preferoi ta bënte publik.

Shpesh prej tyre ajo bëhet pjesë e medias rozë ashtu si  dhe për fotot pothuajse nudo që publikon.

Asnjëherë nuk e kemi kuptuar se cili është  profesioni ekzakt i Ivës por pavarësisht kësaj ajo vazhdon të komentohet si shumica e “modeleve” të Instagramit.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në Instagram, ku tërheq një vëmendje të madhe ngjyra rozë e flokëve si dhe recipetat mjaft të vogla, të cilat me thënë të drejtën mund të mos quhen fare “recipeta”.

Por kjo ska rëndësi për sa kohë ajo kënaq “sytë” e të gjithë meshkujve që e ndjekin…