PUBLIKOI PROMON E EMISIONIT/ Nuk do ta besoni sa kushtojnë takat që Marina ka veshur (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOI PROMON E EMISIONIT/ Nuk do ta besoni sa kushtojnë takat që Marina ka veshur (FOTO)

PUBLIKOI PROMON E EMISIONIT/ Nuk do ta besoni sa kushtojnë takat që Marina ka veshur (FOTO)

Marina Vjollca i ka munguar ekranit prej më shumë se një viti.

Pas mbarimit të C’est la vie, Marina vendosi që për një kohë të gjatë të shkëputet nga ekrani dhe publiku po e priste me padurim rikthimin e saj.Dhe sot moderatorja ka publikuar spotin e emisionit ku shihet në zyrë teksa mban shënime, më pas bëhet gati dhe del përpara kamerës e veshur me një fustan të zi.

Në sfondin prapa saj shkruhet “M”, që na bënë të mendojmë se titulli i emisionit do jetë “Marina”.

Por ajo që ra në sy që në fillim të spotit ishin këpucët e mdoeratores.

Këpucët e zeza luksoze të markës Yves Saint Laurent modeli “Opium” Appelle Moi janë aksesori me të cilin Marina ka zgjehdur të kombinoi kostumin e zi.

Këto këpucë që mbajnë shkruan në takë ‘apelle moi’ kushtojnë jo pak por plot 770 paundë, ose ndryshme kapin vlerën e 1 milionë lekëve shqiptare.

ImageImage