“VETËM PËR INTERES”/ Blero nuk i ndal thumbat pas ndarjes (FOTO) – AlpeGossip
“VETËM PËR INTERES”/ Blero nuk i ndal thumbat pas ndarjes (FOTO)

“VETËM PËR INTERES”/ Blero nuk i ndal thumbat pas ndarjes (FOTO)

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë ndarë e tashmë kjo është kuptuar nga heshtja e tyre sa herë që i pyesin për këtë çështje. Megjithatë thumbat në rrjete sociale nuk i kanë ndalur.

'Vetëm për interes', Blero nuk i ndal thumbat pas ndarjes

Së fundmi Blero, krahas një fotoje të tij në Instastory ka folur për njerëzit që bëhen të ëmbël për interes e fansat tashmë çdo postim ja lidhin me ndarjen.

'Vetëm për interes', Blero nuk i ndal thumbat pas ndarjes

“Nuk ka njerëz më të hidhur se ato që bëhen të ëmbël vetëm për interes”, shkruan Blero.

'Vetëm për interes', Blero nuk i ndal thumbat pas ndarjes