“A KE LINDUR TI”/ Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore (FOTO) – AlpeGossip
“A KE LINDUR TI”/ Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore (FOTO)

“A KE LINDUR TI”/ Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore (FOTO)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë me datë 18 qershor. Në jetë erdhi vogëlushja Emi, emrin e së cilës e kishin menduar që gjatë shtatzënisë.

Ndonëse ka më pak se dy muaj që ka sjellë në jetë një fëmijë, Jonida ka arritur të jetë në super formë. Ajo ka pozuar së fundmi me bikini, buzë pishinës dhe linjat e saj janë të pabesueshme.

Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komente të tipit “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur?”.