Ledri Vula e uron për ditëlindjen e mamit, Lori i kthen përgjigjjen që nuk e PRISNIM (FOTO) – AlpeGossip
Ledri Vula e uron për ditëlindjen e mamit, Lori i kthen përgjigjjen që nuk e PRISNIM (FOTO)

Ledri Vula e uron për ditëlindjen e mamit, Lori i kthen përgjigjjen që nuk e PRISNIM (FOTO)

Aksionerja e gjigandit mediatik “Top Media”, Vjollca Hoxha, ditën e sotme feston ditëlindjen dhe ashtu si vitet e shkuara, nuk mund të mungonte një urim publik i ndjerë nga vajza e saj e madhe, Lori Hoxha.

“Për sa kohë ti të jesh duke qeshur, ne të gjithë do të jemi në rregull. Gëzuar mam!”-i ka shkruar Lori së ëmës, me të cilën, siç e tregon vazhdimisht, ka një marrëdhënie tepër të fortë.

Lori ka marrë urime nga shumë VIP-a por ajo që na bëri përshtypje ishte komenti i Ledrit dhe aq më tepër ajo që i kthen Lori më pas.

Edhe 100 mamit“, i shkruan Ledri në foton ku Lori uron nënën e saj.

I menjëhershëm ka qenë dhe mesazhi i përgjigjjes nga Lori ku i thotë: “ma g” .

Kjo tregon që ata kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri tjetrin dhe vazhdojnë ta ruajnë./AlpeNews.al/