ME PLIS NË KOKË DHE MBULUAR ME FLAMUR/ Luana bën urimin special për Kosovën (FOTO) – AlpeGossip
ME PLIS NË KOKË DHE MBULUAR ME FLAMUR/ Luana bën urimin special për Kosovën (FOTO)

ME PLIS NË KOKË DHE MBULUAR ME FLAMUR/ Luana bën urimin special për Kosovën (FOTO)

Ditën e sotme Kosova feston 11 vjetorin e pavarësisë. Shumë artist dhe personalitete të njohur kanë uruar Kosovën nëpërmjet postimeve të ndryshme. Mirëpo, postimi më i veçantë ka qenë ai i moderatores, Luana Vjollca, e cila ka uruar Kosovën nga Zvicra.
Luana ka qenë e pranishme në Zvicër në një koncert dhe në një moment ajo ka vendosur plisin në kokë dhe e mbuluar me flamurin e Kosovës, moderatorja shihet duke kërcyer nën ritmet e muzikës shqiptare.

“URIME KOSOVA JONE E BUKURA”, ka shkruar Luana pranë videos që është pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat.