Stilisti i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë! Publikon foton e parë të vajzës dhe zbulon emrin e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
Stilisti i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë! Publikon foton e parë të vajzës dhe zbulon emrin e veçantë (FOTO)

Stilisti i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë! Publikon foton e parë të vajzës dhe zbulon emrin e veçantë (FOTO)

Nga Kosova, sot na vjen një lajm i mirë: Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti është bërë baba për herë të parë.

Lajmi është bërë i ditur nga mikesha e tij dhe nga moderatorja e njohur e Prive, Liberta Spahiu, e cila ka shpërndarë një foto të dhomës së bebit në maternitet.

“Mirëserdhe Bella!”, – shkruan Liberta duke na bërë të ditur që bebi është vajzë dhe quhet Bella.

Epo, edhe ne i urojmë mirëseardhjen Bella-s!