Si të kombinoni një fund lëkure me stil sipas të famshmeve shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Si të kombinoni një fund lëkure me stil sipas të famshmeve shqiptare (FOTO)

Si të kombinoni një fund lëkure me stil sipas të famshmeve shqiptare (FOTO)

Sa herë që keni në gardërobën tuaj një fund lëkure ndesheni me vështirësinë për ta kombinuar. Veshja e një fundi të tillë varet shumë edhe nga tipi që ka personi që e vesh sepse jo të gjithë mund të ndjehen rock. Ju mund ta vishni dhe do të dukeni bukur , por e rëndësishme është që edhe të ndjeheni mirë sepse përndryshe do të ndiheni në siklet.

Nëse doni të dukeni bukur dhe “fashion” shikoni se si e kombinojnë të famshmet shqiptare fundin e lëkurës. Fund lëkure mini, i gjatë, i drejtë apo me pala me kombinimin e duhur ju jo vetëm që do të ndiheni mirë, por edhe do të shfaqeni gjithë stil.

Jonida Maliqi

 

Lori Hoxha

Venera Lumani

 

Rudina Magjistari

Armina Mevlani

 

Erisa Kaçupi

Fiori Dardha

 

Estela Ujka

Arilena Ara

Orinda Huta