Me të brendshme të kuqe: Mami më seksi se Zaimina me siguri nuk keni parë (FOTO) – AlpeGossip
Me të brendshme të kuqe: Mami më seksi se Zaimina me siguri nuk keni parë (FOTO)

Me të brendshme të kuqe: Mami më seksi se Zaimina me siguri nuk keni parë (FOTO)

Ka qenë prej vitesh në fokus të mediave, por vëmendja që ka marrë gjatë kësaj periudhe të shtatzënisë është vërtet e jashtëzakonshme. Çdo ditë Zaimina i ka lënë të mahnitur të gjithë me pamjet që ka publikuar e nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe me foton e fundit.

Me të brendshme të kuqe, mbështetur pranë dritares dhe duke treguar barkun e rrumbullakosur, Zaimina shfaqet super seksi në foton e publikuar sot në Instagram, ku ka marrë dhjetra komplimenta.

Kujtojmë që këngëtarja është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël dhe së shpejti ajo dhe partneri i saj Klodian Asllani do të bëhen me një vajzë të cilën kanë vendosur ta quajnë Khloe.

Vetëm dy ditë më parë Zaimina publikoi edhe foton e parë me partnerin ku shkruante “Mami dhe babi”.