Kejvina poston FOTO përvëluese: Super SEKSI me rroba banje në mes të janarit – AlpeGossip
Kejvina poston FOTO përvëluese: Super SEKSI me rroba banje në mes të janarit

Kejvina poston FOTO përvëluese: Super SEKSI me rroba banje në mes të janarit

Qëkurse është bërë pjesë e botës së spektaklit, velina e “Xing em Ermalin” Kejvina Kthella ka marrë statusin e një prej vajzave më sexy të showbiz-it shqiptar dhe herë pas here, ajo ngacmon fansat në rrjetet sociale me foto provokuese.

 

Një gjë të tillë Kejvina e ka bërë edhe gjatë ditës së sotme, duke postuar një foto përvëluese.

E veshur me rroba banje në mes të muajit janar, velina ka ekspozuar linjat bombastike në atë që mendohet të jetë ambienti i një pishine të brendshme. Kejvin ka bërë të ditur se së fundmi ndodhet në Zvicër për të kaluar disa ditë pushimi.