MË SEKSI SE KURRË/ Fotoja e Kim Kardashian me bikini na ”fiksoi” (FOTO) – AlpeGossip
MË SEKSI SE KURRË/ Fotoja e Kim Kardashian me bikini na ”fiksoi” (FOTO)

MË SEKSI SE KURRË/ Fotoja e Kim Kardashian me bikini na ”fiksoi” (FOTO)

Kim Kardashian duke qenë një nga personazhet më të fokusuara nga mediat rozë dhe publiku, padyshim se secila paraqitje e saj bie në sy.

Bukuroshja dhe sipërmarrsja e njohur njihet për format e saj trupore, të cilat ia kanë hapur rrugët për tu bërë një personalitet mjaft i famshëm në gjithë botën.

Kim poashtu ndiqet nga qindra miliona fansa nëpër rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet duke pozuar me bikini, e që vë më së miri në pah format  e saj trupore.

Kujtojmë që Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë 4 fëmijë.

ImageImage