BASHKËSHORTI KA DITËLINDJEN/ Chiara Ferragni i bën surprizën më të veçantë që keni parë (FOTO) - AlpeGossip
BASHKËSHORTI KA DITËLINDJEN/ Chiara Ferragni i bën surprizën më të veçantë që keni parë (FOTO)

BASHKËSHORTI KA DITËLINDJEN/ Chiara Ferragni i bën surprizën më të veçantë që keni parë (FOTO)

Në 1 shtator të këtij viti ‘bloggerja’ e njohur italiane, Chiara Ferragni i dha fund beqarisë. Ajo u martua me këngëtarin Fedez me të cilin ka edhe një djalë.

Gjatë lidhjes së tyre, çifti ka dalluar gjithmonë për marrëdhënien e veçantë dhe veprimet jo të zakonshme.
Mbrëmjen e kaluar Fedez ka pasur ditëlindjen dhe surpriza e Chiara-s është më e bukura që keni parë ndonjëherë. Ajo ka vendosur që këtë vit festën t’ja bëjë në supermarket, ku ka mbledhur të gjithë miqtë. Mes muzikës, argëtimit dhe ushqimit Fedez ka kaluar një ditëlindje shumë speciale.