Kapet mat aktorja e njohur duke u puthur me të dashurin 19 vite më të ri (FOTO) – AlpeGossip
Kapet mat aktorja e njohur duke u puthur me të dashurin 19 vite më të ri (FOTO)

Kapet mat aktorja e njohur duke u puthur me të dashurin 19 vite më të ri (FOTO)

E njihni me siguri nga filmat e shumtë që ka luajtur, tashmë duke mbushur 60 vjeç, por përsëri në formë perfekte. Sharon Stone së fundmi pa “dashur”, na ka prezantuar me të dashurin e saj të ri.

Ajo bashkë me të dashurin e ri janë fotografuar duke u puthur dhe padyshim mediave nuk mund tu shpetonte diçka e tillë dhe kanë filluar kërkimet. Sipas tyre, mashkulli në fjalë quhet Angelo Boffa dhe është një sipërmarrës Italian. Diferenca në moshë që kanë është 19 vite dhe bëhet e ditur se ata janë takuar në Saint Moritz, Zvicër, ku ishin të dy për arsye profesionale.