Një fustan i Elvanës nuk mund ta imagjinoni sa kushton! – AlpeGossip
Një fustan i Elvanës nuk mund ta imagjinoni sa kushton!

Një fustan i Elvanës nuk mund ta imagjinoni sa kushton!

Elvana Gjata është këngëtarja më e pëlqyer shqiptare

Ajo së fundmi ka bërë edhe albumin e saj më të ri ‘3’, këngët e së cilës po dëgjohen dhe po pëlqehen anembanë botës.

Përveç sukeseve të saj në muzikë, Gjata shquhet për stilin e veçantë dhe kreacionet e unike që gjithnjë përkujdesen për të.

Një fustan i fundit që na bie në sy ka vlerën marramendëse që kushton afro 1500 euro, edhe pse në shikim të parë duket më i thjeshtë.

Shikojeni dhe vlerësojeni vetë.