RITA ORA E PRANON HAPUR / Mamaja e saj nuk është aq tolerante sa duket - AlpeGossip
RITA ORA E PRANON HAPUR / Mamaja e saj nuk është aq tolerante sa duket

RITA ORA E PRANON HAPUR / Mamaja e saj nuk është aq tolerante sa duket

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja me origjinë shqiptare ka qenë e ftuar në ‘Celebrity Juice’. Emisioni ka në qendër lojërat dhe intervistat drejtuar personazheve publikë. E veshur seksi siç zakonisht jemi mësuar ta shohim, Rita ka zbuluar një detaj nga marrëdhënia me të ëmën.

Pyetjes që lidhej me fotot që këngëtarja publikon shpesh dhe mendimit që ka e ëma për zhveshjet e saj Rita ju përgjigj: “Më thotë shpesh të vishem më shumë sepse i ka ardhur në majë të hundës duke më parë pa shumë rroba”,-shprehet këngëtarja. Epo Vera Ora qenka si të gjitha mamatë e tjera, tipike shqiptare.