“AJO THA PO”/ Aktorja shqiptare merr propozimin për martesë (FOTO) – AlpeGossip
“AJO THA PO”/ Aktorja shqiptare merr propozimin për martesë (FOTO)

“AJO THA PO”/ Aktorja shqiptare merr propozimin për martesë (FOTO)

Aktorja shqiptare Anita Nikaj, e njohur nga seriali “O sa mirë”, jeton prej kohësh në SHBA. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një lajm të madh rreth jetës private.

Anita ka vendosur t’i japë fund beqarisë, teksa ka marrë propozimin për martesë nga partneri. Ai i ka propozuar gjatë një darke mes miqsh dhe aktorja ka pranuar.

Ajo ka ripostuar disa foto nga darka në fjalë, ku shihet shumë e lumtur krah njeriut të zemrës. “Ajo tha Po”, shkruhet krahas fotove.