PAS PROPOZIMIT PËR MARTESË/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mirëpresin të lumtur pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu… (FOTOT) – AlpeGossip
PAS PROPOZIMIT PËR MARTESË/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mirëpresin të lumtur pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu… (FOTOT)

PAS PROPOZIMIT PËR MARTESË/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mirëpresin të lumtur pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu… (FOTOT)

e një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i propozoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propozimi, duke zyrtarizuar kështu lidhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fund beqari

Tashmë, Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe sot kanë pritur miq, të cilët kanë ardhur me një dhuratë tepër speciale.

Ata i kanë dhuruar çiftit të ri një qenushe të vogël, të cilën e kanë quajtur Bella

Fjolla dhe partneri i saj kanë mirëpritur të lumtur pjesëtarin e ri të familjes, ndërsa këngëtarja e ka filmuar teksa i fliste me përkëdheli.

“Jena shtu”- shkroi Fjolla krahas videos së qenushes.

Vetëm pak ditë më parë, bashkëshortja e Fisnik Sylës u shpreh publikisht se Fjolla i kishte shkatërruar asaj familjen, siç mund ta lexoni këtu.