JORI NUK E FSHEH MË/ Shfaqet duke u puthur me të dashurin italian – AlpeGossip
JORI NUK E FSHEH MË/ Shfaqet duke u puthur me të dashurin italian

JORI NUK E FSHEH MË/ Shfaqet duke u puthur me të dashurin italian

Jori Delli ka konfirmuar tashmë lidhjen me reperin italian Fred De Palma. E duke qenë se lidhjen e ka bërë publike, ajo nuk kursen më as fotot e videot e tyre bashkë.
Sot modelja ka postuar një video ku shfaqet bashkë me Fredin duke kënduar ndërsa ai në një moment i dhuron një puthje.

Kujtojmë që Jori dhe Fredi ishin të lidhur përpara se modelja të hynte në shtëpinë e Big Brother VIP. Por mesa duket marrëdhënia e tyre kaloi një pauzë e tani janë ribashkuar.

VIDEO