AROMË FESTASH/Brenda shtëpisë moderne të kryeministrit Haradinaj (FOTO) - AlpeGossip
AROMË FESTASH/Brenda shtëpisë moderne të kryeministrit Haradinaj (FOTO)

AROMË FESTASH/Brenda shtëpisë moderne të kryeministrit Haradinaj (FOTO)

Tashmë që jëmi zyrtarisht në muajin e festive të fundvitit, bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Muçaj na sjell disa pamje nga atmosfera festive brenda shtëpisë së tyre.

Në dosa foto të publikuara në Instagram, ajo tregon bredhin e dekoruar pranë një flamuri amerikan dhe shkallët me drita.

Anita Muçaj ka gatuaredhe biskotat e fundvitit për bashkëshortin dhe tre fëmijët.

Tani që çdo gjë të duket e mahnitshme familja Haradinaj është gati për të festuar.