Të lidhur apo jo? Pasi u kap “mat” me Butrintin, reagon për herë të parë Kiara Tito: Ja e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
Të lidhur apo jo? Pasi u kap “mat” me Butrintin, reagon për herë të parë Kiara Tito: Ja e vërteta (FOTO)

Të lidhur apo jo? Pasi u kap “mat” me Butrintin, reagon për herë të parë Kiara Tito: Ja e vërteta (FOTO)

Ta marrim vesh edhe ne njëherë e mirë!

Butrit Imeri dhe Kiara Tito janë dy nga perzonazhet e njohur më të përfolur në mediat rozë. Fansat e tyre janë të bindur që ata janë çift dhe dyshimet u shtuarn kur ndoqën sërish njëri-tjetrin në Instagram. E si të mos mjaftonte kjo, në internet qarkulloi një foto ku aludohej se ata janë parë bashkë në Prishtinë. Mirëpo e pyetur për ‘Jo Vetëm Modë’ Kiara Tito e mohoi se ishte ajo vajza në foton me këngëtarin bukurosh. ‘Jo nuk isha unë në atë foto.”