E PASKA EKZAGJERUAR/ Noizy TALLET KEQ me Varrosin. Të gjithë e kemi bërë këtë gjë me shokët tanë (VIDEO) – AlpeGossip
E PASKA EKZAGJERUAR/ Noizy TALLET KEQ me Varrosin. Të gjithë e kemi bërë këtë gjë me shokët tanë (VIDEO)

E PASKA EKZAGJERUAR/ Noizy TALLET KEQ me Varrosin. Të gjithë e kemi bërë këtë gjë me shokët tanë (VIDEO)

Si i keni punët me FIFA-n?

Përveç se një reper shumë i suksesshëm, Noizy na ka treguar që ka një nivel të mirë humori dhe nuk rresht së shfaquri këtë në rrjetet sociale, sidomos kur bën shaka me miqtë e tij. Dhe “viktima” e rradhës ishte shoku i tij i ngushtë, reperi Varrosi të cilin e mposhti në lojën FIFA.

E sigurisht që këtë sukses të tij, Noizy nuk mund të mos e tregonte në Instastory ku publikoi një video ku tregon se e mposhti Varrosin 3-2, por ky i fundit e hoqi lojën nga inati prej disfatës së pësuar.

Sa herë ju ka ndodhur juve me miqtë tuaj?