Thonjtë e kësaj vere do t’i adhuroni/ Ja stilet që mund të duken më bukur – AlpeGossip
Thonjtë e kësaj vere do t’i adhuroni/ Ja stilet që mund të duken më bukur

Thonjtë e kësaj vere do t’i adhuroni/ Ja stilet që mund të duken më bukur

Sezoni i verës thuajse filloi. Bashkë me të nisin edhe fotot tropikale, me ngjyra dhe shumë koktejle e akullore në to. Por që fotografia të jetë e plotë, kemi nevojë për thonj të bukur.

Hidhini një sy më poshtë dhe frymëzohuni si t’i bëni thonjtë e verës të duken të adhurueshëm.

1.Një foto e tillë do të dukej perfekte. Thonjtë me ujëra të tillë janë alternativa më “in” për sezonin veror.

2. Thonjtë e piknikut. Sekreti qëndron pikërisht tek kombinimi perfekt i ngjyrave.

3. Pse të mos pikturojmë frutat tonë të preferuara pranë kutikulave?

4. Ngjyrat e hapura dhe të shndërritshme janë më shumë se të përshtatshme për muajt e nxehtë.

5. Nëse doni diçka më retro, ja ku keni thonjtë e qershisë.

6. Baza një ngjyrshme dhe dekori floral janë modeli që duhen provuar me patjetër.

7. Për vajzat që duan gjithmonë thonj të minimalistë, ja një opsion.

8. Të shndërritshëm dhe gjithë diell!