SUPER SEKSI/ Dua Lipa na suprizon me veshjen e saj, shihni ku ka zgjedhur të pushojë (FOTO) – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Dua Lipa na suprizon me veshjen e saj, shihni ku ka zgjedhur të pushojë (FOTO)

SUPER SEKSI/ Dua Lipa na suprizon me veshjen e saj, shihni ku ka zgjedhur të pushojë (FOTO)

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret më të njohur shqiptare në botë.

Pas shumë sukseseve të saj, fshihet një punë e madhe dhe angazhim i madh i këngëtares shqiptare. Kurse tashmë që ka arritur majat e suksesit ajo është fiksim i shumë njerëzve në mbarë botën.

Së fundi, Dua ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket se po shijon kohën e lirë në HONG KONG, por ajo që të bie në sy përveçse bukurive të vendit është stili i këngëtares.

E veshur me të kuqe me një shall të zi në kokë, një çantë vogel Dua duket shumë moderne.

Përgatiti: AlpeNews.al