Fenomeni i OTR, fotot më pikante të modeles më të përfolur të momentit - AlpeGossip
Fenomeni i OTR, fotot më pikante të modeles më të përfolur të momentit

Fenomeni i OTR, fotot më pikante të modeles më të përfolur të momentit

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e bashkimit me grupin “OTR” fama e saj u rrit ndjeshëm.

Të themi të drejtën ajo di si t’i trajtojë ndjekësit e saj me fotot seksi dhe këtë e bën tashmë në mënyrë sistematike.

Shumë nga fotografitë e modeles kanë shkaktuar shumë komente por mesa duket Oriola e ka gjetur pikën e dobët të publikut shqiptar.

Foto më pikante mund ti gjeni në galerinë që shoqëron këtë lajm.