E dimë që jemi në prill, por sa për info, këto rroba banje do të bëjnë namin këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
E dimë që jemi në prill, por sa për info, këto rroba banje do të bëjnë namin këtë verë (FOTO)

E dimë që jemi në prill, por sa për info, këto rroba banje do të bëjnë namin këtë verë (FOTO)

Mund të jemi në prill, por një markë e njohur e rrobave të banjës tashmë po bën namin në mesin e të famshmeve.

“Hunza” fillimisht u shfaq në vitin 1984 kur krijoi fustanin e shkurtër të Julia Roberts në filmin “Pretty Woman”.

30 vjet më pas, nën emrin “Hunza G” marka është rikthyer për të veshur me bikini disa prej të famshmeve më të njohura të momentit.

Kim Kardashian, Emily Ratajkowski, Rihanna, Suki Waterhouse dhe Hailey Baldwin janë fanse të mëdha të Hunza G dhe fotot e tyre me bikinit në fjalë kanë bërë mjaft bujë.

 

Minimaliste por me ngjyra tejet tërheqëse, më poshtë do të shihni rrobat e banjës që do të bëjnë namin këtë vit:

Emily Ratajkowski

Kim Kardashian

Holly Willoughby