2 VITE PASI MARINA LA TOP-IN PËR KLAN-IN/ Jonida ka dy fjalë për ti thënë (VIDEO) – AlpeGossip
2 VITE PASI MARINA LA TOP-IN PËR KLAN-IN/ Jonida ka dy fjalë për ti thënë (VIDEO)

2 VITE PASI MARINA LA TOP-IN PËR KLAN-IN/ Jonida ka dy fjalë për ti thënë (VIDEO)

Mirëpo, këtë sezon moderatorja nuk prezantojë asnjë emision dhe vetëm pak ditë më parë lajmëroi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri.

Lidhur me largimin e Marinës nga ‘Top Channel’ ka folur edhe moderatorja Jonida Shehu mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soriee’. Ajo është pyetur se cilën nga figurat e larguara nga Topi do donte të shikonte sërish aty dhe përgjigja e saj ka qenë e menjëhershme

“Unë do doja Marinën. Realisht më mungon Marina dhe do doja ta shihja në ‘Top Channel”, ka thënë pa ngurrim Jonida.